Top 5 pomysłów na prezent rocznicowy dla żony

Złoty łańcuszek damski czy prezent sentymentalny

Ślub często jest jednym z wydarzeń w naszym życiu, do których często wracamy we wspomnieniach. Co roku przypomina nam o tej ważnej chwili rocznica, warto sprawić, aby była równie wyjątkowa i obdarować drugą połówkę czymś wyjątkowym.

Jaki prezent rocznicowy dla żony wybrać?

Można śmiało powiedzieć, że po ślubie znamy się już jak przysłowiowe łyse konie, a co za tym idzie, wiemy jakie preferencje i marzenia ma nasz partner. Wybierając rocznicowy prezent dobrze, jest go dobrać do gustu i potrzeb osoby, którą zamierzamy obdarować. Koncepcje organizacji tego dnia są bardzo zróżnicowane, ważne od wspólnych aktywności do romantycznych niespodzianek. W wyborze warto uwzględnić Wasz styl życia, jeśli na co dzień chodzicie do teatru lub jadacie w restauracjach dobrze, jest wybrać na prezent coś bardziej niecodziennego.

Miłość wisi w powietrzu – czyli prezent romantyczny

Masaż dla Dwojga

Romantyczny masaż dla Dwojga w otoczeniu aromatycznych olejków i świec to sensualne przeżycie, które idealnie wpisuje się w koncepcję nastrojowej rocznicy. Ciekawym doświadczeniem może być też szkolenie z masażu, dzięki temu będziecie mogli skorzystać
z praktyki nawet w zaciszu własnego domu.

Lot balonem

Lot balonem to scenariusz randki rodem z komedii romantycznej. Delikatne unoszenie się wśród chmur i podziwiane widoków z perspektywy lotu ptaka może być niezapomnianym doświadczeniem, szczególnie jeśli zorganizujemy lot nad miejscem, w którym spędziliśmy pierwszą randkę.

Kolacja w eleganckiej restauracji

Jeśli na co dzień prowadzicie bardzo aktywny tryb życia miłą odskocznią, może okazać się prezent w formie spokojnej, romantycznej kolacji w ulubionej restauracji lub miejscu Waszej pierwszej randki. Niektóre restauracje mają w ofercie kolacje niespodzianki co może przypaść do gustu parom nielubiącym nudy w związku, w końcu nic tak nie cementuje relacji jak przeżywanie razem swoich pierwszych razów.

Złoty łańcuszek damski czy prezent sentymentalny

Złoty łańcuszek damski może okazać się idealnym prezentem rocznicowym dla żony. Możemy sprezentować taką biżuterię, którą będzie zawierać w sobie ważne dla naszego związku symbole. Innym pomysłem, że też być złoty łańcuszek damski z dedykacją lub
z naszym wspólnym zdjęciem.

Sesja zdjęciowa

Profesjonalna sesja zdjęcia może okazać się strzałem w dziesiątkę jeśli lubicie wracać do wspólnie spędzonych lat. Dobry fotograf potrafi świetnie oddać Wasze uczucie i sprawić Wam pamiątkę, która zostanie z Wami na zawsze.